Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Piwa Pilsweizer w Delikatesach Centrum

Browar Pilsweizer, producent piwa marki Pilsvar, rozpoczął współpracę z siecią sklepów Delikatesy Centrum. Na początek piwa będą dostępne w 68 sklepach na terenie 4 województw.
Reklama

W sklepach sieci Delikatesy Centrum dostępna będzie część piw z portfolio browaru, m.in.: Pilsvar Góralskie, Pilsvar Premium, Pilsvar Grybów, Pilsvar Strong, Pilsvar Exclusive, Pilsvar Lach i Pilsvar Miodowe. Sieć Delikatesy Centrum działa od 1999 roku, liczy obecnie ok. 1500 sklepów. Współpraca z Browarem Pilsweizer dotyczy  68 wybranych sklepów tej sieci, w województwach: małopolskim, śląskim, podkarpackim i świętokrzyskim.

Pilsvar w Delikatesach Centrum, fot. mat. pras.
Pilsvar w Delikatesach Centrum, fot. mat. pras.
 

- Konsekwentnie od lat rozwijamy naszą dystrybucję w całym kraju, jednocześnie wzmacniając pozycję na południu, skąd nasz browar się wywodzi. Współpraca z Delikatesami Centrum to kolejny krok w dobrą stronę. Wzmacniamy dystrybucję w 4 województwach, a docelowo myślimy o współpracy z  Delikatesami Centrum w skali całego kraju - mówi Andrej Chovanec, Dyrektor Marketingu i Członek Zarządu Browaru Pilsweizer S.A.

Gdzie można kupić piwa Pilsweizer?

Pilsweizer od lat sukcesywnie rozwija sieć sprzedaży piw Pilsvar w całej Polsce. Poza Delikatesami Centrum, są one obecnie dostępne również w sieciach Kaufland, Auchan, Biedronka, Carrefour, Eurocash, Lewiatan, czy ABC.

Grybowski browar rozwija również w Małopolsce koncept swoich sklepów patronackich, które obecnie działają w Tarnowie, Gorlicach, Nowym Sączu i Starym Sączu. Browar rozwija także projekt partnerski z siecią delikatesów Szubrycht (współpracą objęte jest na razie 6 sklepów).

Browar Pilsweizer jest najstarszym browarem regionalnym w Małopolsce i na Podkarpaciu.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum