Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

PKN Orlen szuka dostawcy stacji higienicznych do dezynfekcji rąk dla swych punktów detalicznych

PKN Orlen szuka dostawcy stacji higienicznych do dezynfekcji rąk dla swych punktów detalicznych. Jak poinformował płocki koncern w dokumentacji prowadzonego postępowania, oferty można składać do 6 października.
Reklama

"PKN Orlen chce nieustannie poprawiać swoją efektywność ekonomiczną oraz pozycję rynkową i obecnie rozpoczyna postępowanie zakupowe, dotyczące dostaw stacji higienicznych do dezynfekcji rąk dla punktów detalicznych PKN Orlen" - oznajmił płocki koncern.

W ogłoszeniu wyjaśniono, że "do głównych celów prowadzonego postępowania należy wybór dostawcy, który zagwarantuje możliwość dostaw stacji higienicznych do dezynfekcji rąk dla punktów detalicznych PKN Orlen w dwóch wersjach: wolnostojącej - elektroniczny dozownik na stalowej podstawie oraz wiszącej - elektroniczny dozownik do przytwierdzenia do ściany".

Jak podawał wcześniej PKN Orlen, posiada on w Polsce 1792 stacje paliw, z czego 1700 z ofertą Stop Cafe, włączając w to 535 sklepów convenience, które działają pod marką O!SHOP. W marcu, płocki koncern informował o rozpoczęciu produkcji, w związku z pandemią koronawirusa, płynu do dezynfekcji rąk w zakładzie produkcyjnym swej spółki zależnej Orlen Oil w Jedliczu. (PAP)

mb/ pad/

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum