Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Plac Unii: więcej biur, mniej handlu

Firma Invesco Real Estate rozpoczyna modernizację warszawskiego Plac Unii – 41 300 mkw. z końcem 2021 roku powiększy się o dodatkowe 5000 mkw. GLA powierzchni biurowej. To oznacza, że sklepy z poziomu +1 zostaną przeniesione na niższe pietra.
Reklama

– Modernizacja ma na celu nie tylko dostarczenie nowej powierzchni biurowej dostosowanej do dzisiejszych potrzeb rynku, ale także skoncentrowanie części retail na poziomach 0 i -1 – mówi Bogda Korolczuk, Senior Associate – Asset Management w firmie Invesco Real Estate.

Prace związane z relokacją najemców handlowych z poziomu +1 już się rozpoczęły. W związku z czym kolejne marki sukcesywnie będą otwierać swoje lokale w nowych aranżacjach na niższych piętrach. Niebawem z użytkowania zostanie wyłączona część modernizowana. Prowadzone prace będą odbywać się także w sposób niezakłócający funkcjonowania budynku. Za koncepcję aranżacji nowej przestrzeni biurowej odpowiada warszawskie biuro Trzop Architekci. Za komercjalizację obiektu odpowiedzialna jest firma Colliers International.  

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum