Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Płatności odroczone w sklepach Puccini

Puccini - polski producent bagażu podróżnego, torebek damskich oraz galanterii skórzanej - udostępnił płatności odroczone fintechu Mokka. Usługi firmy są dostępne w 20 sklepach stacjonarnych Puccini w całej Polsce.
Reklama

Jak kupować poprzez płatności odroczone w Puccini?

W ciągu 30 dni od dnia transakcji, klienci Puccini będą mogli zdecydować, czy wolą opłacić całość należności za zakupy nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów, czy skorzystać z wygodnych systemów ratalnych (3 lub 6 miesięcy). Płatności za zakupy w sklepach stacjonarnych można odroczyć w aplikacji Mokka, udostępnionej doradcom Puccini.

„Kup teraz zapłać później” to kolejny projekt, który uruchamiamy z myślą o komforcie naszych klientów, w tym w szczególności młodszych konsumentów, którzy wolą nowoczesne i łatwe w obsłudze sposoby płatności. Wprowadzenie tej metody finansowania umożliwi nam dotarcie do nowych grup klientów, dzięki czemu Puccini będzie jeszcze chętniej wybierane jako sieć oferująca najwyższej jakości bagaż podróżny, torebki damskie, galanterię skórzaną czy akcesoria - komentuje Marcin Miklaszewski, dyrektor sprzedaży detalicznej w Puccini.

Polacy polubili płatności odroczone

Polska jest jednym z liderów w zakresie korzystania z BNPL. Z zakupów z odroczoną płatnością skorzystało aż 61 proc. polskich konsumentów. Jak wskazuje raport Koszyk Roku 2022 w Polsce z opcji buy now pay later można skorzystać już w 73 proc. największych sklepów online. Równocześnie BNPL dynamicznie rozwija się także w sieciach stacjonarnych.

W Polsce wśród sklepów partnerskich Mokka znajdują się m.in. YES, Verona, Diverse, Paris Optique, Kross, PAWO, Deni Cler, Worldbox, czy Adrenaline – sieć salonów Nike oraz Adidas. W Europie Środkowo-Wschodniej Mokka obsługuje 10 mln, klientów współpracując z 7 tys. sklepów stacjonarnych i internetowych w Polsce, Rumunii oraz innych krajach regionu.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum