Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Pluszaki Angry Birds za naklejki w Polomarkecie

6 lutego br. do sklepów Polomarket zawitali bohaterowie gier mobilnych i animowanego filmu Angry Birds. To kolejna akcja lojalnościowa sieci supermarketów, w której można zdobyć darmową maskotkę. Do wyboru jest sześć różnych pluszaków.
Reklama

Od środy 6 lutego br. do 20 kwietnia klienci dokonujący zakupów w Polomarkecie mogą wziąć udział w najnowszej akcji lojalnościowej. Bohaterami promocji są ptaki-nieloty, Angry Birds, które zasłynęły w 2009 roku za sprawą gry zręcznościowej na smartfony, gdzie kolorowe ptaki walczą z armią świń. W 2016 roku ptasi przyjaciele zadebiutowali na ekranach kin w animowanym filmie.

- Po raz kolejny organizujemy akcję lojalnościową  skierowaną do naszych klientów. Zdecydowaliśmy, że bohaterami zostaną kultowe postacie z gier mobilnych i filmu Angry Birds. Ptasi przyjaciele i ich przygody bawią nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Zależało nam na tym, aby akcja angażowała całe rodziny. Mamy nadzieję, że nowa kampania w naszych sklepach, podobnie jak poprzednie, przypadnie do gustu wszystkim klientom - mówi Jarosław Brudnicki, dyrektor zakupów i marketingu w Polomarkecie.

By wziąć w niej udział i zabrać do domu jedną z popularnych postaci należy na specjalnej karcie kolekcjonerskiej zbierać naklejki przyznawane podczas zakupów. Za każde wydane 30 zł lub zakup specjalnie oznaczonych produktów, klient otrzymuje naklejki. Zebranie 50 znaczków upoważnia do odebrania pluszaka za darmo. Po skolekcjonowaniu połowy, czyli 25 naklejek można zakupić wybraną maskotkę w atrakcyjnej cenie 24,99 zł. Pluszaki Angry Birds można także zakupić w  w regularnej cenie detalicznej 59,99 zł.  

Cała kolekcja maskotek dostępnych w POLOmarkecie liczy 6 różnych postaci: Red, Chuck, Bomba Świnia w hełmie, Bubbles oraz Stella. Kampania z Angry Birds to kolejna akcja lojalnościowa przygotowana przez TCC Retail Marketing dla POLOmarketu. 

Polomarket to sieć supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. Zaczynała w 1997 roku od 27 sklepów. Dziś to blisko 280 placówek na terenie całej Polski. Miesięcznie odwiedza sieć prawie 9 mln klientów w całym kraju.

 

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum