Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Pod Warszawą powstanie 11. Auchan. W ramach CH Ossów Park


Immochan, deweloper, zarządca i komercjalizator 22 centrów handlowych Auchan w Polsce, rozpoczyna prace nad nową inwestycją. Na granicy dwóch podwarszawskich miejscowości Kobyłki i Wołomina powstanie Ossów Park - centrum handlowe o powierzchni GLA 55 tys. mkw. Obecnie trwają prace projektowe.
Reklama

Ossów Park, najnowszy projekt Immochan, powstanie przy skrzyżowaniu ulic Nadarzyńskiej i Orląt Lwowskich, na pograniczu dwóch podwarszawskich miast - Kobyłki i Wołomina. Na terenie obiektu znajdzie się znajdzie się 150 butików i punktów usługowych, hipermarket Auchan, a także rozbudowana strefa rozrywki z kinem i miejscem zabaw dla najmłodszych oraz częścią restauracyjną. Centrum handlowe zajmie budynek z otwartym parkingiem na poziomie 0 i galerią handlową na poziomie +1. Na parkingu zaplanowano miejsca dla 2,5 tys. samochodów oraz zadaszone miejsca postojowe dla rowerów.
Projekt architektoniczny współtworzą pracownia Bose International Planning and Architecture i Egis Group.

Obecnie w Warszawie i okolicach działa 7 hipermarketów Auchan: Janki, Piaseczno, Łomianki, Marki oraz Jublierska, Modlińska, Górczewska. Od 21 września pod logo Auchan będzie działać hipermarket na Ursynowie przejęty po sieci Real. W Warszawie na rebranding czekają jeszcze dwa hipermarkety Real w Al. Krakowskiej i CH Fort Wola w Warszawie. Razem z nową inwestycją Auchan będzie dysponował 11 hipermarketami w Warszawie i okolicach.

 

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (3)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum