Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Polish Tech Day 2022 już 10 czerwca

Polish Tech Day, czyli konferencja technologiczna, której celem jest łączenie (connect), inspirowanie (inspire) oraz wzmacnianie (empower) członków społeczności, by rozwijali nowatorskie biznesy technologiczne i mieli wpływ na tworzenie zmian na skalę globalną, odbędzie się 10 czerwca 2022 online na platformie Hopin, a także stacjonarnie - 14 czerwca 2022 w  Google for Startups Campus w Warszawie, 15 czerwca 2022 w Ambasadzie RP w Paryżu - Hotel de Monaco oraz 16 czerwca 2022 w Eight Moorgate Club w Londynie.
Reklama

Całe wydarzenie skupi się wokół tematu łączenia społeczności (“connect to the community”). Panele przygotowane na część wirtualną (10 czerwca) przybliżą tematy społeczne oraz technologiczne, w tym: “Biznes i organizacje wspomagające Ukrainę - perspektywa technologiczna”, organizowany wspólnie z Google For Startups i Ukrainian Tech Collective przyjrzy się ukraińskiemu ekosystemowi startupów i porozmawia o tym, jak obecnie radzi sobie ten sektor, dając głos tym, którzy się z tymi problemami mierzą. Muzeum Emigracji w Gdyni omówi swój najnowszy projekt “Femigracja” na temat wysoko wykwalifikowanych polskich emigrantek. Panel “Technologia designu w architekturze” będzie gościć m.in. architekta, Adriana Krężlika, a “Technologia i dane w sporcie” - Pawła Osterreichera (ReSpo.Vision), Adama Szummera (Analityk.edu.pl) oraz mistrza olimpijskiego, Mateusza Kusznierewicza.

Ambasadorzy Polskich Innowacji

Podczas wirtualnej konferencji odbędzie się również gala rozdania nagród API dla Ambasadorów Polskiej Innowacji, mającej na celu docenienie osób polskiego pochodzenia, które swoimi działaniami w sektorze innowacji i technologii promują Polskę na arenie międzynarodowe. Do laureatów poprzednich edycji należą m.in. Tomasz Bagiński (Platige Image, producent wykonawczy serialu oryginalnego Netflix “Wiedźmin”), Rafał Brzoska (Inpost), Katarzyna Hess-Wiktor (Minnity), Agata Zborowska (Conception X) oraz Rafał Modrzewski (ICEYE).

W tym roku nagroda jest przyznawana w trzech kategoriach - API Rising Star, API Scientific Research oraz API Business Leader. Jak wybierani są laureaci? W pierwszej kolejności nominowani zostaną wyłonieni przez Fundację PLUGin w konsultacji z partnerami wydarzenia, czyli InCredible Inspirations Sebastiana Kulczyka oraz Polonium Foundation. Następnie, zwycięzcy zeszłorocznej edycji wybiorą trzech laureatów, którym zostaną przyznane nagrody w powyższych kategoriach.

Nagroda API idealnie wpisuje się w misję programu mentoringowego InCredibles Sebastiana Kulczyka, który koncertuje się na wspieraniu najlepszych polskich młodych przedsiębiorców. Cieszymy się, że jesteśmy częścią tego wyjątkowo wydarzenia i możemy przyczynić się do wyróżnienia i promowania wschodzących polskich talentów - mówi Jarosław Sroka, członek zarządu Kulczyk Investments.

Obydwa formaty wydarzenia - konferencja online oraz spotkania networkingowe - będą miały miejsce w języku angielskim. Uczestnictwo jest darmowe (jednakże w przypadku spotkań fizycznych, osoby zainteresowane muszą się zarejestrować jakoże ilość miejsc jest ograniczona).

Więcej na www.polishtechday.com
Rejestracja na konferencję online: https://hopin.com/events/polish-tech-day-2022
Rejestracja na spotkania networkingowe: https://docs.google.com/forms/u/1/d/e/1FAIpQLSc-OI4IKHiO-2lmks1jHh91UlU08Tsvg978puN5q4xErG9QcQ/formResponse

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum