Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

POLOmarket otwiera nowy sklep w Pruszczu Gdańskim

Sieć supermarketów POLOmarket 13 maja otworzyła kolejny w tym roku nowy obiekt. Tym razem inwestycja została zrealizowana w Pruszczu Gdańskim. Jest to pierwszy sklep sieci POLOmarket w tym mieście.
Reklama

W zakresie inwestycji, supermarket w Pruszczu Gdańskim został zaprojektowany zgodnie z najwyższymi standardami sieci i wg najnowszego konceptu. Funkcjonalne i szerokie aleje zakupowe oraz odpowiednio dostosowany układ regałów zapewniają bardzo wysoki komfort codziennych zakupów. Obiekt posiada także szereg proekologicznych rozwiązań takich jak pompa ciepła zintegrowana z odzyskiem energii, czy energooszczędne systemy chłodnicze zasilane glikolem, które wykorzystują przyjazny dla środowiska propan (R290). Planowany jest także montaż paneli fotowoltaicznych.

W nowym obiekcie dostępna jest również oferta niemrożonych świeżych ryb oraz mięsa pakowanego (również z uwzględnieniem asortymentu sezonowego).

Niezależnie od inwestycji już zakończonych w tym roku, sieć jest w trakcie realizacji kolejnych, jednocześnie stale poszukując lokalizacji pod nowe obiekty.

 

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum