Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

POLOmarket sponsorem programu „Zakupy pod kontrolą”

Jak racjonalnie wydawać pieniądze na zakupy spożywcze i jak wybierać najlepsze produkty? Jak gotować wysokojakościowe potrawy i nie przepłacać za składniki? Na te pytania będą odpowiadać doświadczeni szefowie kuchni - Kuba Korczak i Dariusz Kuźniak – w programie „Zakupy pod kontrolą”. Sponsorem i partnerem projektu został POLOmarket.
Reklama

- Nasze zaangażowanie w program jest kolejnym działaniem w obszarze wsparcia marketingowego dla nowych wprowadzonych do sieci produktów. Jesteśmy przekonani, że dobrze zrealizowany product placement pozytywnie wpłynie na ich rozpoznawalność, a sam program dostarczy widzom i jednocześnie naszym klientom zarówno rozrywki, jak i użytecznych inspiracji kulinarno-zakupowych. Oczywiście w programie poza samymi produktami lokować będziemy także markę naszych sklepów oraz wybranych partnerów handlowych, pełniących rolę ekspertów w swoich kategoriach.
„Zakupy pod kontrolą” to program prowadzony przez szefów kuchni – Kubę Korczaka i Dariusza Kuźniaka. Emitowany będzie od 25 marca w każdą niedzielę o godz. 19:37 na antenie TVP2. Eksperci wezmą pod lupę kulinarne i zakupowe nawyki Polaków. W każdym odcinku odwiedzą jedną rodzinę mającą problem z racjonalnym wydatkowaniem pieniędzy na artykuły spożywcze. Przeanalizują jej codzienne menu i podpowiedzą, jak rozpoznać wartościowe produkty oraz jak gotować wysokojakościowe i smaczne posiłki. 
Widzowie programu będą też mieli okazję przyjrzeć się testom konsumenckim sprawdzającym, czy Polacy rozpoznają smaki produktów i potrafią wskazać ich cenę.
Program „Zakupy pod kontrolą” oparty jest na brytyjskim formacie „Eat well for less” emitowanym na antenie BBC1.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum