Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Polomarket traci trzech członków zarządu

Z zarządu Polomarket wykreślono trzech członków zarządu: Anitę Tołysz, Jarosława Brudnickiego i Bartosza Pietruszkę - dowiedział się portal dlahandlu.pl. Z kolei Piotr Szmyt od kilku miesięcy z powodów osobistych, zawieszony jest w czynnościach członka zarządu (do 29 marca 2019 roku). Oznacza to, że po tych zmianach w zarządzie zasiada tylko Marcin Sowa, prezes spółki.

Reklama

Niemal rok temu, 30 marca 2018 roku Michał Seńczuk złożył rezygnację z pełnienia funkcji prezesa zarządu. Od tego czasu w skład rozszerzonego zarządu spółki wchodziło 5 osób, od wielu lat związanych z organizacją. Prezesem zarządu został wówczas dotychczasowy członek zarządu Marcin Sowa, do którego dołączył Jarosław Brudnicki odpowiedzialny za zakupy i marketing, Bartosz Pietruszka dyrektor operacyjny, Piotr Szmyt dyrektor finansowy i Anita Tołysz odpowiedzialna za administrację oraz compliance.

POLOmarket ma 280 sklepów. Sieć zatrudnia 6,5 tys. osób. 

Sieć na 2019 zapowiada otwarcie 10 sklepów. Od kilku lat spółka otwiera kilka placówek rocznie, ale też kilka zamyka i cały czas dysponuje siecią 280 sklepów.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (5)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum