Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Polomarket w lutym zmodernizował 2 sklepy

POLOmarket wyremontował sklep przy ul. Szpitalnej 12 w Koninie. Otwarcie obiektu odbędzie się 7 marca. Zaś 28 lutego został otwarty po remoncie sklep w Lewinie Brzeskim, przy ul. Tadeusza Kościuszki 2.
Reklama

– Sukcesywnie realizujemy przyjętą na ten rok strategię optymalizacji sieci sprzedaży, której jednym z założeń jest modernizacja starszych obiektów - komentuje Krzysztof Szultka, dyrektor marketingu w POLOmarkecie.
Podczas remontu sklep w Koninie wyposażono w nowoczesny system ogrzewania podłogowego zasilany gruntową pompą ciepła, wspomaganą odzyskiem ciepła z systemu chłodzącego. Ponadto obiekt został powiększony aż o 100 m kw. Sala sprzedaży jest teraz przestronniejsza (co pozytywnie wpłynie na poruszanie się alejkami) i jaśniejsza dzięki systemowi oświetlenia LED. 
Obok sklepu znajduje się salonik prasowy, apteka oraz paczkomat.

Sklep w Lewinie został powiększony o 150 m kw. Nowe miejsca zyskał też mieszczący się obok parking. Lewiński sklep wyróżnia się nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi – m.in. nowym systemem wentylacji z odzyskiem ciepła na poziomie 65% zmniejszającym zużycie gazu. Podczas prac remontowych docieplono również dach obiektu i zmodernizowano układ elektryczny wraz z baterią kompensującą. Sklep będzie oświetlony w całości w technologii LED. Odnowiono też elewację budynku i oznaczenia.

W województwie wielkopolskim funkcjonuje 55 sklepów sieci POLOmarket, natomiast w samym Koninie – 7.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum