Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Polomarket w Sianowie ruszył po remoncie

13 grudnia w Sianowie w woj. zachodniopomorskim ruszył Polomarket po remoncie. Sklep wyróżnia długa lada tradycyjna z szerokim asortymentem mięs i wędlin.
Reklama

W województwie zachodniopomorskim funkcjonuje 25 sklepów sieci Polomarket. W sklepie zmodernizowano całą salę sprzedaży, wstawiono nowe regały i boksy kasowe. Sklep powiększono i wyposażono w nowoczesne sprzęty, w tym między innymi systemy chłodząco-grzewcze wykorzystujące energię odnawialną. W obiekcie zamontowano nowoczesny piec do wypieku pieczywa oraz lodówkę ze świeżymi rybami i stekami wołowymi. – Sklep wyróżnia się przede wszystkim dużym działem produktów fresh. Przestronne jest nie tylko stoisko z owocami i warzywami, ale także i lada tradycyjna mięsno-wędliniarska oraz dział ciastkarski – wyjaśnia Krzysztof Szultka, dyrektor marketingu.

Sklep w Sianowie mieści się w budynku wolnostojącym przy ul Morskiej 2. Przed obiektem jest parking na 60 aut, w tym również miejsca dla osób niepełnosprawnych. W sąsiedztwie mieści się salonik prasowy, drogeria Rossmann oraz sklep z akcesoriami telefonicznymi.
Osoby zainteresowane podjęciem pracy w nowo otwartej placówce sieci POLOmarket mogą składać CV u kierownika sklepu.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum