Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Polska marka modowa w gdańskim outlecie

Marka modowa By Insomnia poszerza tenant mix Fashion House Outlet Centre Gdańsk. Otwarcie lokalu o pow. 90 mkw. odbyło się 16 marca.
Reklama

By Insomnia to marka modowa, która powstała w 2011 roku. Znakiem rozpoznawczym produktów sygnowanych tą nazwą jest oszczędność w formie i wysoka jakość materiałów. Wszystkie ubrania, które oferuje marka zostały wyprodukowane w Polsce. Asortyment By Insomnia to przede wszystkim bawełniane tuniki, bluzki oversize, wygodne spodnie, spódnice i sukienki. Uzupełnieniem oferty są limitowane kolekcje uszyte z włoskich wełen, koronek i wysokiej jakości elastycznych materiałów. 

Fashion House Outlet Gdańsk to jedno z trzech centrów wyprzedażowych zarządzanych przez Peakside Polonia Management. Ofertę obiektów tworzy ponad 100 markowych sklepów oferujących najwyższej jakości produkty w cenach niższych o 30% - 70% od cen w regularnych galeriach. Obecnie poziom najmu we wszystkich trzech centrach FHOC to 100% co jest ewenementem na polskim rynku outletowym; także sprzedaż utrzymuje się na rekordowym poziomie.

Właścicielem centrów outletowych Fashion House jest Polonia Property Fund II Ltd. Obecnie liczy on 3 obiekty: Fashion House Warszawa, Fashion House Sosnowiec oraz Fashion House Gdańsk. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum