Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Polskie dermokosmetyki i suplementy diety na rynkach USA, Kanady i Meksyku

Zarząd PHARMENA S.A.15 grudnia br. podpisał umowę dystrybucyjną z Longevity Lunch Lab. LLC na sprzedaż suplementów diety zawierających cząsteczkę 1-MNA pod marką Endotelio oraz umowę na dystrybucję produktów dermokosmetycznych pod marką Dermena.
Reklama

W ramach umów Pharmena SA udzieliła wyłącznej dystrybucji na rynki Stanów Zjednoczonych, Kanady i Meksyku. Każda z umów został zawarta na okres trzech lat z możliwością jej przedłużenia.

Kontrakty podpisano na wyłączność z amerykańską firmą Longevity Lunch Lab. LLC, która zajmuje się rozwojem biznesu dla znanej kliniki Boulder Longevity Institute.

Kosmetyki Dermena to jedna z marek spółki Pharmena, fot. za Facebook/dermenapolska
Kosmetyki Dermena to jedna z marek spółki Pharmena, fot. za Facebook/dermenapolska

Rośnie rynek kosmetyków anti-ageing

Rynkiem referencyjnym dla suplementów diety Endotelio oraz dermokosmetyków Dermena są produkty przeciwstarzeniowe z grupy Nicotinamide Adenine Dinucleotide (NAD). Według raportu Global Market Insights wartość globalnego rynku NAD szacowana jest na 488 mln USD w 2021 a w 2030 osiągnie ponad 1.4 mld USD z CAGR 13%.

Co wiemy o spółce Pharmena

Pharmena S.A. to spółka biotechnologiczna, której głównym obszarem działalności jest opracowywanie i komercjalizacja innowacyjnych produktów powstałych na bazie opatentowanej fizjologicznej i naturalnej substancji czynnej 1-MNA. Realizuje projekty dotyczące prowadzenia badań klinicznych nad innowacyjnym lekiem w obszarze kardio-metabolicznym, produkcji innowacyjnych dermokosmetyków i suplementów diety.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum