Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Ponad 10 tys. zamówień w rok do Punktu Odbioru Zamówień IKEA w Gliwicach

Blisko dziesięć tysięcy zamówień z wykorzystaniem kanałów online zrealizowanych zostało przez Punktu Odbioru Zamówień IKEA w Gliwicach. Właśnie mija rok od jego otwarcia. Udział sprzedaży online w całkowitej sprzedaży w roku finansowym 2020 (wrzesień 2019 – sierpień 2020) wzrósł dwukrotnie z 10 do 20 procent, natomiast liczba odwiedzin na stronie IKEA.pl wzrosła o 30% do rekordowego poziomu 154 milionów.
Reklama

Polska to jeden z najszybciej rosnących rynków online w IKEA na świecie. Już teraz w całym kraju klienci mogą zamawiać produkty z asortymentu firmy do 64 Punktów Odbioru Zamówień IKEA (w tym Mobilnych Punktów Odbioru Zamówień IKEA).

- Punkt Odbioru Zamówień IKEA w Gliwicach, który zlokalizowany jest w Centrum Handlowym Europa Centralna, jest nie tylko pierwszym tego typu miejscem na mapie województwa śląskiego, ale także jedynym w regionie, który zlokalizowany jest w centrum handlowym i posiada ekspozycję naszych produktów - podkreśla Monika Kosakiewicz-Komasara, kierownik ds. lokalnego marketingu IKEA w Katowicach.

W przeciągu ostatnich dwunastu miesięcy do tylko do Punktu Odbioru Zamówień IKEA w Gliwicach złożonych zostało ponad dziesięć tysięcy zamówień.

- Największa liczba produktów w jednym zamówieniu to 212, najcięższe zamówienie ważyło 1200 kg. A wszystkie złożone zamówienia zajęły objętość 14 000 metrów sześciennych - wylicza kierownik ds. lokalnego marketingu IKEA w Katowicach.

TOP 10 produktów kupionych za pośrednictwem Punktu Odbioru Zamówień IKEA w Gliwicach:

Wieszak SPRUTTIG
Miska OFTAST
Szklanka POKAL
Talerz OFTAST
Pudełko SAMLA
Talerzy OFTAST
Pokrywka SAMLA
Poduszka INNER
Pojemnik na ubrania/pościel PÄRKLA

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum