Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Ponad 220 placówek sieci Spar w całej Polsce

Sieć sklepów Spar 15 lipca br. otworzyła kolejne placówki w formatach SPAR w Józefowie (województwo mazowieckie) i Inowrocławiu (województwo kujawsko-pomorskie).
Reklama

Nowy sklep w Józefowie ma 984 mkw. sali sprzedaży i zlokalizowany jest przy ul. 3 maja w Centrum Handlowym Milo Park. Dla klientów placówki w Inowrocławiu przy al. 800-lecia przy Skwerze Handlowym dostępne jest 903 mkw. sali sprzedaży. Oba sklepy powstały w wyniku procesu rebrandingu sieci delikatesów Piotr i Paweł. Lokalne społeczności mogą także robić zakupy online na stronie www.e-spar.com.pl z dowozem do domu ze sklepu. Ponadto, na parkingach obu placówek znajdują się specjalne miejsca dedykowane usłudze SPAR Drive – gdzie następuje odbiór zamówionego przez Internet zamówienia. Ponad 40% sklepów Piotr i Paweł zmieniło nazwę na EUROSPAR lub SPAR.

- Około 1/3 całego asortymentu sklepu stanowią produkty świeże. W sklepach SPAR nasi klienci znajdą wszystko, czego potrzebują na co dzień – i nie tylko – podkreślił Rob Philipson, członek zarządu SPAR Group.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (3)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum