Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Poniedziałkowa zmiana w Lidlu od godz. 5 rano

– W związku ze zmianami legislacyjnymi aktualnie testujemy model organizacji pracy, który pozwala pracownikom sklepów na rozpoczynanie poniedziałkowej zmiany nie wcześniej niż o godz. 5.00 – wierzymy, że komfort pracy ma kluczowe znaczenie dla zadowolenia naszych zespołów – mówi  Anna Durzyńska,  dyrektor personalny Lidl Polska.
Reklama

– W Lidlu wierzymy, że dla klientów w Polsce coraz większe znaczenie będzie miało to jak traktowani są pracownicy handlu. Tytuł Top Employer Poland 2018 oraz Top Employer Europe 2018  jest to dla nas swojego rodzaju potwierdzenie, że to, w jaki sposób podchodzimy do pracownika, jak dbamy o jego potrzeby, warunki zatrudnienia oraz rozwój osobisty jest jak najbardziej słuszne i spotyka się z uznaniem. Dobro pracowników jest dla nas zawsze priorytetem – dodaje Anna Durzyńska.

Jak podkreśla Lidl, każdy odpowiedzialny pracodawca funkcjonuje w oparciu o zestaw wartości. - Dynamizm jest dla firmy bardzo istotny: elastyczność w działaniu pozwala na szybkie wdrażanie najlepszych rozwiązań. Lidl stawia również na skuteczność: współpraca, wzajemne wsparcie i szybkość podejmowania decyzji wpływa na konsekwentne realizowanie zamierzonych celów. Firma współpracę opiera na partnerstwie i równym traktowaniu wszystkich osób z zespołu - podaje sieć.

Sieć Lidl zaznacza także jak ważne jest bezpieczeństwo w kontekście stabilności zatrudnienia oraz rozwój: oferuje liczne programy rozwojowe oraz doskonalenie kompetencji pracowników niezależnie od stanowiska. W związku ze zmianami legislacyjnymi przed całym sektorem handlu w 2018 r. stoi wiele wyzwań.

Czytaj także: Biedronka jednak zmienia grafiki - praca zacznie się po północy. A inne sieci?

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (13)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum