Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Popularny sportowiec w dziale marketingu Decathlon Polska

Marka Decathlon postanowiła w niestandardowy sposób powiększyć swój dział pracujący nad obszarem marketingu. Nowym członkiem zespołu został olimpijczyk i medalista mistrzostw świata na dystansie 1500 m, Marcin Lewandowski, który rozpoczął pełnowymiarową pracę na stanowisku specjalisty ds. marketingu sportowego w Decathlon Polska.
Reklama

Kim jest Marcin Lewandowski

Marcin Lewandowski jest jednym z najlepiej rozpoznawalnych polskich biegaczy, który na swoim koncie ma wiele sukcesów na arenie międzynarodowej, m.in. brązowy medal Mistrzostw Świata oraz złoty medal Mistrzostw Europy. Choć w 2022 roku oficjalnie zakończył karierę zawodową, to nadal jest aktywny w świecie sportu. Jednym z działań, które mu to umożliwiają jest kompleksowa współpraca z marką Decathlon.

Jakie będą zadania Marcina Lewandowskiego

Głównym zakresem działań biegacza będzie prowadzenie współprac ze sportowcami, eksperckie wsparcie w ramach realizacji materiałów oraz zaangażowanie w tworzeniu lokalnych społeczności biegowych. Dodatkowo, Lewandowski nadal będzie pełnił rolę ambasadora Decathlon, jednocześnie korzystając z asortymentu biegowej marki własnej należącej do Decathlonu - Kiprun.

Nowa forma współpracy z Decathlon to dla mnie ekscytujący projekt, dzięki któremu mogę nie tylko rozwijać się w nowych obszarach, korzystając z wiedzy i doświadczenia świetnego zespołu, ale także cały czas pozostać w świecie sportu – mówi Marcin Lewandowski.

Współpraca marki Decathlon z Marcinem Lewandowskim, jako członkiem naszego zespołu marketingowego, to ciekawe rozwiązanie dla obu stron. Zdecydowaliśmy się na ten nietypowy krok, bo wierzymy, że utytułowany sportowiec zapewni nam świeże spojrzenie na nasze działania, a także umożliwi nam realizację wielu niestandardowych akcji promocyjnych - mówi Krzysztof Gońka, Head of Brand & Communication, Decathlon.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum