Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Poradnik: Produkty z gratisami lepiej rotują na półce

- Z naszego doświadczenia wynika, że zestawy z gratisami lub 2 produkt oferowany za 50 proc. rotują zdecydowanie szybciej na półce i to zarówno w obrębie drogerii czy sklepów detalicznych, jak i dużych sieci - mówi Izabela Kujawa, przedstawiciel marki CONCERTINO BABY.
Reklama

- Produkty ukierunkowane na konkretne oczekiwania, lepiej je zaspokajają a przez to - lepiej się sprzedają - dodaje Izabela Kujawa.

Planowane na 2014 rok wsparcie sprzedaży CONCERTINO BABY w odniesieniu do detalistów i sieci odbywa się poprzez oferowanie zestawów promocyjnych zawierających najlepiej rotujące produkty. Wśród nich znajduje się pierwszy na rynku hipoalergiczny odplamiacz CONCERTINO BABY oferowany jest za 50% ceny w zestawach z proszkami (1,6 kg) oraz żelami do prania (2 L). W pakietach z proszkami do prania taniej o 50% można zakupić także płyny do płukania (1 L) lub wybrać gratis, jak na przykład hipoalergiczną piankę do mycia ciała niemowlaków czy miarkę. Z kolei żele do prania oferowane są w gratisie z hipoalergicznymi olejkami do kąpieli. Jak zaznacza producent, oferty będą ważne do wyczerpania zapasów.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum