Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Posnania rusza z kampanią "Stylove lato"

Największy wybór marek w regionie oraz atrakcyjne kampanie skierowane do posiadaczy karty stałego klienta, to niektóre z działań Posnanii, które wpływają na budowanie lojalności wśród odwiedzających centrum. Potwierdzają to wyniki badań, które jednoznacznie wskazują na dwukrotnie wyższy poziom zlojalizowania klientów w stosunku do konkurencji.
Reklama

6 czerwca rozpoczęła się druga edycja akcji promocyjnej „Stylove lato”, w której wszyscy posiadacze karty stałego klienta Posnanii, będą mieli szansę wymienić punkty zdobyte podczas zakupów w dowolnym sklepie na wyjątkowe nagrody.

Jak wygląda mechanizm akcji „Stylove lato”?

Klienci centrum dokonując zakupu w dowolnym sklepie, na kwotę min. 50 zł mogą w aplikacji Posnanii lub w Punkcie Obsługi Promocji zarejestrować paragony, za które zdobywają punkty. Kwota zakupów jest równoważna z liczbą uzyskanych punktów (1 zł = 1 punkt). Za jeden paragon można maksymalnie uzyskać 300 punktów.

Zdobyte punkty klienci  wymieniają na nagrody, które widoczne są w katalogu dostępnym w aplikacji. Do odebrania czekają między innymi: aparaty Instax, czytniki Kindle, słuchawki bezprzewodowe oraz gadżety, które umilą wspólne chwile na świeżym powietrzu – hamaki w stylu boho lub krzesła brazylijski.

Nagrody są do odbioru w Punkcie Obsługi Promocji, który jest czynny codziennie w godzinach 13:00-20:00 z wyłączeniem niedziel wolnych od handlu. Jeden uczestnik może odebrać maksymalne 2 różne nagrody. Akcja trwa do 30 lipca 2021 r.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum