Reklama
Partnerzy portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Postępowanie sanacyjne Bać-Polu umorzone, rusza postępowanie układowe

Sąd Rejonowy w Rzeszowie postanowieniem z 7 grudnia otworzył przyspieszone postępowanie układowe, w którym ma zostać przyjęty układ częściowy w stosunku do dłużnika - spółki BAĆ-POLw restrukturyzacji.
Reklama

Sąd stwierdził, że funkcję nadzorcy sądowego będzie pełniła spółka - Restrukturyzacja i Upadłość Szarek Wydro - wyznaczona na zarządcę w postępowaniu sanacyjnym.

Funkcję sędziego komisarza będzie pełnił SSR Jerzy Młynarski.

Dłużnik dokonał wyodrębnienia wierzycieli objętych układem częściowym według kryteriów zgodnych z prawem.

Poucza się, że wierzycielom przysługuje zażalenie na postanowienie o otwarciu przyspieszonego postępowania układowego wyłącznie w części dotyczącej jurysdykcji sądów polskich - w terminie tygodnia od dnia obwieszczenia postanowienia.

Przypomnijmy, że postanowieniem z 20 października zostało umorzone postępowanie sanacyjne dłużnika BAĆ-POL S.A. w restrukturyzacji.

31 grudnia 2018 r. do KRS wpisane zostało postanowienie o otwarciu postępowania sanacyjnego w stosunku do spółki BAĆ-POL S.A. w Rzeszowie i wyznaczeniu Sędziego Komisarza w osobie SSR Jerzego Młynarskiego oraz zarządcy w osobie spółki Restrukturyzacja i Upadłość Szarek Wydro w Mielcu.

Spółka Bać-Pol wypracowała w 2018 roku przychody na poziomie 333 057 465 zł. Strata wyniosła 7 639 637 zł. Rok wcześniej przychody firmy wyniosły 812 164 104, a dochód 5 502 469

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum