Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Powiedzmy dość Leroy Merlin - to hasło sobotniej manifestacji pod kancelarią premiera

4 czerwca aktywiści z grupy "Ogólnopolski Bojkot Leroy Merlin" chcą kolejny raz zamanifestować. Zapowiadają pochód pod hasłem "powiedzmy dość Leroy Merlin".
Reklama

- Spotykamy się na rodzinie de Gaulle'a pod Pomnikiem Pamięci "Partyzantów". Stamtąd przejdziemy do kancelarii Premiera. Przydadzą się wszystkie rekwizyty anty-Leroy, anty-Auchan, oraz szaliki, wuwuzele, inne gadżety związane z polską piłką. 
Dlaczego taka nazwa naszego przemarszu? Może dlatego, że Leroy Merlin nadal handluje z Rosją i Białorusią. Do dziś możecie kupić rosyjskie i białoruskie produkty mimo że na początku marca ogłosili, że wycofują je ze sklepów. Mamy jednak jeszcze kilka innych haseł:
Leroy kłamie. Dlatego, że złapani na gorącym uczynku, Leroy zaczął fałszować kraj pochodzenia na swojej stronie w Internecie.
PZPN skończ z Leroy. Dlatego, że polscy kibice muszą z zażenowaniem patrzeć, że kolaborujący z Rosją sklep Leroy Merlin nadal jest sponsorem polskiej reprezentacji. To naprawdę nie wypada. Na szczęście kontrakt z Leroy kończy się w tym roku. Będziemy namawiać PZPN żeby go nie przedłużał - czytamy we wpisie grupy na FB.

Przypomnijmy, sieć Leroy Merlin jest bojkotowana w wielu krajach, po tym jak w połowie marca właściciel firmy - francuska grupa Adeo - ogłosił, że nie zamierza wycofać się z rynku rosyjskiego.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum