Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Powstaje centrum handlowe w Wołominie. Ma pierwszą umowę najmu z CCC

Park Handlowy Wołomin, deweloper centrum handlowo-rozrywkowego Fabryka Wołomin, podpisała umowę najmu z CCC o powierzchni ok. 585 m kw.
Reklama
CCC jest jednym z pierwszych najemców, którzy zdecydowali się na wynajęcie powierzchni w Fabryce Wołomin. Sklepy pozostałych najemców oferujących usługi dla klientów centrum, a podpisali również umowy najmu, zajmą powierzchnię ok. 120 m kw. Budowa centrum handlowego rozpocznie się na początku 2014 roku, a jej otwarcie jest planowane w 2015 roku.

Fabryka Wołomin będzie pierwszym kompleksem handlowo-usługowo-rozrywkowym z wieloekranowym kinem w Wołominie i regionie. W kompleksie handlowym znajdzie się hipermarket, około 80 sklepów z markami odzieżowymi, liczne punkty usługowe rozlokowane na ponad 25 000 m kw. powierzchni handlowej oraz park handlowy zajmujący powierzchnię ponad 6 000 m kw. Dla klientów zmotoryzowanych powstanie 1 000 naziemnych miejsc parkingowych.

Fabryka Wołomin zostanie wybudowana na 10-hektarowej działce położonej przy ulic Geodetów w Wołominie, przy drodze wojewódzkiej nr 635 do Radzymina. 

Za doradztwo podczas procesu inwestycyjnego oraz za wynajem centrum odpowiada firma CBRE.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum