Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Powstaje sieć ekologicznych wysp BabuShop

5 marca uruchomiony zostanie pierwszy z planowanych na to półrocze 20 punktów handlowych z naturalną żywnością i kosmetykami “BabuShop” należących do fundacji Pomaganie Jest Trendy i spółki Todos Polska, sprawującej obsługę towarową powstającej sieci.
Reklama

Będzie to sieć handlowa specjalizująca się w handlu zdrową żywnością i naturalnymi kosmetykami. Zyski ze sprzedaży w sklepach przekazywane będą na realizację programu fundacji Pomaganie Jest Trendy - informuje Todos Polska.

Sieć “BabuShop” funkcjonować będzie głównie w formie wysp na terenie galerii handlowych. Pierwsza taka wyspa powstanie 15 marca na terenie Galerii Ptak Outlet w Rzgowie, a kolejne m.in. w: Warszawie, Łodzi, Białymstoku, Kaliszu, Poznaniu, Szczecinie czy Stargardzie Szczecińskim.

Większość sprzedawanych w sklepach produktów to produkty brandowane marką Duszek Babu, w niedalekiej przyszłości asortyment może poszerzyć się o marki zewnętrzne w zakresie produktów, które w ramach brandu nie są dostępne.

50 % fundacyjnych zysków trafi na rzecz pomocy najuboższym w poszczególnych miastach, których wspierać będzie sieć handlowa wspólnie z fundacją “Luberty Pomagają” talonami żywnościowymi, 25 % to wsparcie dla fundacji dr Zbigniewa Kurpika, który z tych środków chce sfinansować budowę sierocińca wraz ze szpitalem w Ugandzie, pozostałe 25% to zysk fundacji, która przeznacza go na swoje cele statutowe oraz marketing.

Spółka Todos Polska uruchamia też system franczyzowy. Program skierowany jest do osób, które chciałyby otworzyć BabuShop lub mają już sklep ze zdrową żywnością i chciałyby kontynuować rozwój pod brandem “BabuShop”. - Atutem współpracy z nami są niskie koszty, wystarczy nawet 6000 zł na start – tłumaczy Bartosz Borowski – dyrektor generalny Todos Polska.

Pierwsze 12 sklepów powstanie od marca do końca maja bieżącego roku.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum