Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Pożar piekarni Inter Europol w Małopolu

Wybuchł pożar kompleksu budynków piekarni w Małopolu. Ogień powstał w jednej z hal produkcyjnych o powierzchni około 2500 mkw. Ewakuowano 150 pracowników.
Reklama

Do pożaru budynków piekarni Inter Europol w Małopolu, pomiędzy Wołominem a Wyszkowem, doszło ok. godz. 20 w środę 1 lutego. Nikt nie został ranny.  Na miejscu działało 150 strażaków i 45 samochodów.

Pożar piekarni Inter Europol

Pożar piekarni, zdjęcie za Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Siedlcach/FB
Pożar piekarni, zdjęcie za Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Siedlcach/FB

Wybuchł pożar piekarni w Małopolu, nie ma rannych

Na stronie Radia Zet podano następujące informacji: 

- Obecnie nie ma informacji o osobach rannych. Na miejscu pracuje 14 samochodów i 50 strażaków - relacjonował przed godz. 23 Karol Kierzkowski z PSP. Dodał, że na miejsce jadą kolejne samochody gaśnicze. - Pożar nie jest opanowany. Działania gaśnicze prowadzone są na jednym z dachów w kompleksie budynków piekarni - informował Kierzkowski.

Pożar piekarni ugaszony

- Słowa uznania dla wszystkich strażaków Państwowej Straży Pożarnej oraz druhów z OSP (ponad 150 strażaków) biorących udział w akcji gaszenia hali produkcyjnej w msc. Małopole. Akcją dowodził Z-ca Komendanta Powiatowej Straży Pożarnej st. bryg. Wiesław Drosio. Dzięki waszemu zaangażowaniu i szybkości działania nikt nie ucierpiał. Akcja zakończona okolo godz. 6.00 - poinformował na FB Adam Lubiak, Starosta Wołomiński

Inter Europol- duża piekarnia prowadząca sieć sklepów 

Inter Europol to firma rodzinna z polskim kapitałem, której historia sięga 1989 roku. Początkowo działalność ograniczała się do zaopatrywania w świeże wypieki wyłącznie mieszkańców Warszawy i okolic, dziś szczyci się pozycją lidera w produkcji pieczywa w Polsce. Firma prowadzi sieć sklepów firmowych.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum