Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Poznań City Center wyda 30 mln euro na przebudowę galerii, w tym nową elewację

Zmiana elewacji Poznań City Center jest realizowana w ramach planów przebudowy rozpoczętej w marcu tego roku, których łączny koszt wyniesie ok. 30 mln euro (ok. 128 mln zł). Prace prowadzone są na podstawie wewnętrznego projektu architektów ECE oraz biura ARh+, wykonawstwo powierzono firmie Strabag. Zakończenie wszystkich robót przewidziano na październik br.
Reklama

- Realizujemy kolejne etapy przebudowy, która zaplanowana jest na cały 2016 r. Jednym z jej elementów jest wymiana zewnętrznej elewacji – wyjaśnia Norbert Fijałkowski, dyrektor centrum.

Prace związane ze zmianą elewacji Poznań City Center będą prowadzone od kwietnia do sierpnia br. i nie wpłyną na sposób funkcjonowania centrum.

Podczas wymiany elewacji w części południowej PCC zostaną zamontowane dodatkowe okna, które jednocześnie staną się elementem dekoracyjnym sklepu Peek and Cloppenburg. Większość prac, których zakończenie przewidziane jest na początek sierpnia, będzie związanych
z wymianą obecnie zamontowanych płyt laminowanych na aluminiowo - szklaną elewację. Zmianie ulegnie wschodnia oraz południowa część elewacji Poznań City Center.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum