Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Poznańska Avenida z akcją Playmobil Szkoła Pełna Wrażeń

Z okazji Dnia Dziecka w strefie Avenida Lounge będzie można odwiedzać specjalnie zaaranżowane klasy, m.in. biologiczną, historyczną, plastyczną czy nawet świetlicę. Wszystko w ramach akcji Playmobil Szkoła Pełna Wrażeń.
Reklama

Avenida Poznań jest znana wszystkim mieszkańcom Poznania i regionu jako jedno z największych centrów handlowych. Jednak w pierwszej połowie czerwca Centrum zyska zupełnie nowy – edukacyjny wymiar. Wszystko za sprawą specjalnej akcji przygotowanej z okazji Dnia Dziecka. W dniach 1-4 i 6-11 czerwca nasza strefa relaksu, Avenida Lounge zaprasza wszystkie dzieci do… szkoły. Odwiedzające nas dzieci będą mogły doświadczyć fascynujących emocji w specjalnie przygotowanych strefach tematycznych, dedykowanych konkretnym przedmiotom szkolnym. Na uczestników czeka mnóstwo frajdy i nauki poprzez zabawę – mówi Katarzyna Korpak, dyrektor Avenidy Poznań.

Szkoła Playmobil to 6 specjalnych stref odpowiadających konkretnym przedmiotom szkolnym. W każdej z nich na uczestników czekać będzie dawka wiedzy podana w zabawny i maksymalnie przyjazny sposób. Dodatkowo 1, 4 i 11 czerwca w ramach akcji odbędą się niesamowite pokazy fizyczno-chemiczne.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum