Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Pracownicy Danone w Polsce mogą skorzystać z Workation

Danone jako jedna z pierwszych w Polsce, wprowadziła rozwiązanie zyskujące coraz większą popularność na świecie. Workation to połączenie pracy i wyjazdu wypoczynkowego, które daje pracownikom firmy możliwość pracy z niemal dowolnego miejsca w Europie przez miesiąc.
Reklama
  • Rozwiązanie jest niezależne od, wprowadzonego na stałe, modelu pracy hybrydowej, a elastyczne formy pracy to część realizowanej w firmie strategii budowania środowiska, będącego najlepszym miejscem do pracy i rozwoju.
  •  Workation to coraz popularniejszy trend, który podbija serca pracowników na całym świecie. W Polsce to wciąż wyróżniające się na rynku rozwiązanie. Jedną
  • z pierwszych firm, która po nie sięgnęła jest grupa spółek DANONE, która stawia na elastyczne rozwiązania. 

 

- Nowoczesne środowisko pracy, to takie, które skutecznie odpowiada na potrzeby pracowników w szybko zmieniającym się świecie. Dziś jedną z takich kluczowych potrzeb są elastyczne formy pracy. Rozwijamy je, by tworzyć jak najlepsze warunki do tego, aby nasi pracownicy mogli spełniać swoje marzenia, nie rezygnując przy tym z rozwoju zawodowego. Temu służy możliwość połączenia pracy z odpoczynkiem w niemal dowolnej części Europy. Taka propozycja przynosi pracownikom nowe możliwości organizowania czasu i - mam nadzieję, że również większą satysfakcję nie tylko z pracy, ale po prostu z życia - mówi Magda Dybska-Tabor, Dyrektor ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi w grupie spółek DANONE w Polsce.

Praca z dowolnego miejsca przez 30 dni

Workation daje możliwość pracy zdalnej z niemal dowolnego miejsca w Europie (kraje EU, EOG oraz Szwajcaria) aż przez 30 dni w roku. Mogą po nie sięgnąć wszyscy pracownicy, których charakter pracy na to pozwala. Procedura jest bardzo prosta - wystarczy zgoda przełożonego, stały dostęp do Internetu oraz zadbanie o bezpieczne  i ergonomiczne miejsce do pracy. Co istotne - program działa niezależne od pracy hybrydowej, z której na co dzień korzystają pracownicy. 

W Polsce DANONE działa w 3 obszarach żywienia: produkty mleczne oraz pochodzenia roślinnego (Danone), woda i napoje (Żywiec Zdrój), żywienie specjalistyczne, obejmujące żywność dla niemowląt i małych dzieci oraz żywność specjalnego przeznaczenia medycznego (Nutricia).  

 

 

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum