Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

PRCH i MSW przygotują centra handlowe na zagrożenia związane z terroryzmem

Polska Rada Centrów Handlowych oraz Ministerstwo Spraw Wewnętrznych organizują bezpłatne szkolenie specjalistyczne podnoszące kwalifikacje pracowników obiektów handlowych z wiedzy dotyczącej zagrożeń terrorystycznych oraz bezpieczeństwa antyterrorystycznego pn. „Zabezpieczenie antyterrorystyczne wielkopowierzchniowych obiektów handlowych”.
Reklama

W celu realizacji działań w zakresie przeciwdziałania zagrożeniom o charakterze terrorystycznym oraz reagowania na zamachy terrorystyczne przeprowadzone w centrach handlowych, w ramach prac Międzyresortowego Zespołu do Spraw Zagrożeń Terrorystycznych, opracowany został Uniwersalny Poradnik z zakresu zabezpieczenia antyterrorystycznego wielkopowierzchniowych obiektów handlowych.

Program szkolenia, które przeprowadzone zostanie w oparciu o Poradnik obejmuje: wytyczne dla zarządców centrów handlowych dot. uwzględnienia zagrożeń o charakterze terrorystycznym w planach ochrony, opis zagrożeń o charakterze terrorystycznym, które mogą wystąpić na terenie obiektu lub w jego otoczeniu, zbiór porad i wskazówek dot. zachowania się w przypadku ich wystąpienia.

Szkolenia odbędą się 26 lub 28 października w siedzibie PRCH (ul. Nowogrodzka 50).

PRCH zrzesza ponad 200 firm działających w branży nieruchomości handlowych.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum