Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Prezes E.Leclerc Polska na VIII FRSiH: Chcemy podwoić skalę działalności w Polsce

E.Leclerc, który istnieje na polskim rynku od 20 lat i jest jedną z najstarszych, wciąż działających sieci w naszym kraju, chce nadal dynamicznie rozwijać się  w Polsce – mówił  w trakcie prezentacji na VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu prezes E.Leclerc Polska Jean-Philippe Magre.
Reklama

- Zamierzamy bardzo dynamicznie rozwijać się w Polsce. Chcemy podwoić naszą skalę działalności, otwierać nowe sklepy i współpracować z niezależnymi detalistami. Już istnieją dwa sklepy, które działają w tym koncepcie - mówił Jean-Philippe Magrepodczas prezentacji na panelu zatytułowanym „20 lat nowoczesnego handlu w Polsce”.

- Nasza filozofia opiera się na trzech zasadach – niezależności, solidarności i obronie interesów konsumentów. Jesteśmy blisko naszych klientów - podkreślał.

Zaznaczył, że wielu uczestników rynku handlowego myśli o aliansach, konsolidacji, a duża liczba graczy jest też własnością funduszy inwestycyjnych, które mają określony horyzont inwestycyjny i w każdej chwili mogą odsprzedać swoje udziały.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum