Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Prezes GK Specjał prelegentem na VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu

Krzysztof Tokarz, założyciel i prezes zarządu Grupy Kapitałowej Specjał, jednej z największych grup dystrybucyjnych w Polsce weźmie udział w debacie pt. "Sektor dystrybucji hurtowej w kluczowym momencie przemian", która odbędzie się podczas VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2015.
Reklama

W trakcie debaty z ekspertami i przedstawicielami branży Krzysztof Tokarz będzie dyskutował m.in. na temat przyszłości i kierunków ewolucji sektora dystrybucyjnego w Polsce.

Zarządzana przez Krzysztofa Tokarza firma powstała w 1990 roku i działa obecnie w trzech branżach: dystrybucji FMCG, ochrony mienia i usług porządkowych oraz branży medycznej. Grupa prowadzi działalność dystrybucyjną, a także zarządza ponad 4000 sklepów franczyzowych i własnych, takich sieci jak: Nasz Sklep, Livio czy Sieć34.

VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2015 / 8th Food Market & Retail Forum – odbędzie się w dniach 4-5 listopada 2015 roku w Warszawie, w hotelu Sheraton.

Kliknij tutaj i zarejestruj się jako uczestnik Forum

Kliknij tutaj i sprawdź agendę Forum


Forum Rynku Spożywczego i Handlu to dwa dni debat, prezentacji, wystąpień ekspertów, wieczorna gala z wręczeniem prestiżowych nagród „Rynku Spożywczego” i certyfikatów „Dobry Produkt’ oraz szereg mniej lub bardziej formalnych spotkań.

Forum to miejsce wymiany wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk ponad 1000 przedstawicieli przemysłu rolno-spożywczego, sieci handlowych, hurtowników oraz dostawców usług logistycznych, marketingowych i technologicznych. W tym gronie ponad 50 proc. uczestników Forum to prezesi i członkowie zarządów, dyrektorzy generalni i zarządzający, dyrektorzy operacyjni, dyrektorzy ds. sprzedaży i zakupów oraz managerowie średniego szczebla.

Forum to także wyjątkowa szansa dla przedsiębiorców na dyskusję problemach i szansach branży z przedstawicielami administracji publicznej, w tym ministrami, posłami i europosłami oraz przedstawicielami agencji rządowych, analitykami i naukowcami.

Podsumowaniem pierwszego dnia Forum będzie uroczysta Gala z wręczeniem Nagród Rynku Spożywczego i certyfikatów Dobry Produkt 2015.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum