Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Prezes Grupy Muszkieterów w Polsce prelegentem VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu

Patrick Renault, prezes Grupy Muszkieterów w Polsce, menadżer o ogromnej wiedzy i energii, który nadzoruje działalność francuskiej grupy w Polsce i Portugalii będzie uczestnikiem debaty „20 lat nowoczesnego handlu w Polsce – nowy konsument, nowy handel”, która odbędzie 5 listopada w ramach VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2015 / 8th Food Market & Retail Forum 2015.
Reklama

Kliknij tutaj i zarejestruj się jako uczestnik Forum

W trakcie debaty wraz ekspertami i przedstawicielami największych sieci handlowych Polsce Patrick Renault będzie dyskutował m.in. na temat wyzwań społeczno-polityczno-gospodarczych oraz technologicznych jakie stoją przed firmami dystrybucyjnymi w Polsce, w perspektywie kolejnych kilku lat.

Prezes Grupy Muszkieterów zaszczyci gości Forum indywidualnym wystąpieniem, w którym poruszy kwestie budowania przewag i innowacyjności w sektorze handlu w Polsce i Europie.

Patrick Renault prowadzi obecnie własne sklepy Intermarché w Regionie Paryskim, zarządza także oddziałami Grupy Muszkieterów w Portugalii i Polsce. Do tej pory sprawował wiele funkcji w ramach Grupy Muszkieterów. Był m.in. oddelegowany do prac nad przyłączeniem Portugalii i Belgii do Regionów Europejskich Muszkieterów, a od kwietnia 2013 roku. pełnił funkcję członka zarządu Grupy Muszkieterów w Polsce. Od października 2013 r. jest prezesem zarządu Grupy w Polsce.

VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2015 / 8th Food Market & Retail Forum – odbędzie się w dniach 4-5 listopada 2015 roku w Warszawie, w hotelu Sheraton.

Kliknij tutaj i sprawdź agendę Forum

Forum Rynku Spożywczego i Handlu to dwa dni debat, prezentacji, wystąpień ekspertów, wieczorna gala z wręczeniem prestiżowych nagród „Rynku Spożywczego” i certyfikatów „Dobry Produkt’ oraz szereg mniej lub bardziej formalnych spotkań. 

Forum to miejsce wymiany wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk ponad 1000 przedstawicieli przemysłu rolno-spożywczego, sieci handlowych, hurtowników oraz dostawców usług logistycznych, marketingowych i technologicznych. W tym gronie ponad 50 proc. uczestników Forum to prezesi i członkowie zarządów, dyrektorzy generalni i zarządzający, dyrektorzy operacyjni, dyrektorzy ds. sprzedaży i zakupów oraz managerowie średniego szczebla.

Forum to także wyjątkowa szansa dla przedsiębiorców na dyskusję problemach i szansach branży z przedstawicielami administracji publicznej, w tym ministrami, posłami i europosłami oraz przedstawicielami agencji rządowych, analitykami i naukowcami.

Podsumowaniem pierwszego dnia Forum będzie uroczysta Gala z wręczeniem Nagród Rynku Spożywczego i certyfikatów Dobry Produkt 2015.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum