Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Producent soków i napojów będzie sprzedawać maseczki ochronne

Zarząd Spółki Excellence S.A. podpisał umowę o dystrybucję z polskim producentem maseczek ochronnych z firmą z polskim kapitałem „Sequoia Tech” sp. z o.o. Maseczki ochronne są produkowane w Polsce z materiałów polskich producentów i będą sprzedawane w związku z istnieniem pandemii COVID-19.
Reklama

Wcześniej Excellence S.A. podpisała umowę o współpracy z JPBC Sp. z o.o Sp. k. w zakresie wprowadzenia do sprzedaży serii produktów, które będą wykorzystywane do dezynfekcji osobistej, w tym dostawę urządzeń do dezynfekcji, w związku z istnieniem pandemii COVID-19.

12 października informowaliśmy z kolei, że spółka podpisała umowę na dostawy wysokiej jakości testów na wykrywanie COVID-19, produkowanych w USA i charakteryzujących się wysoką skutecznością. 

Excellence to jeden z największych polskich producentów syropów, soków i napojów. W ofercie posiada również linię ekologiczną „bio”, w tym syropy tradycyjne i egzotyczne, soki oraz musy. Teraz spółka chce sprowadzać ze Stanów Zjednoczonych testy na obecność Covid-19.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum