Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Produkty marki własnej Biedronki ze wsparciem dla Szlachetnej Paczki

Świąteczna linia słodyczy Magnetic, będąca produktem marki własnej Biedronki przygotowała specjalną ofertę z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Ma ona wesprzeć Szlachetną Paczkę, program społeczny organizowany przez Stowarzyszenie WIOSNA.
Reklama

Już od 9 listopada aż do Wigilii klienci sieci Biedronka będą mogli wesprzeć w ramach codziennych zakupów rodziny, które otrzymują wsparcie od Szlachetnej Paczki. Wystarczy, że w koszyku umieszczą produkty ze świątecznej linii słodyczy Magnetic z logo Szlachetnej Paczki. Ta linia produktów cieszy się ogromną popularnością wśród klientów, wśród nich m.in. ciasteczka korzenne ludziki (6,99 zł za opak. 250g), pierniki tradycyjne norymberskie (6,99 zł za opak 200g.), czy O! kulki korzenne (5,99 zł za opak. 290g).

 

Rusza program Szlachetnej Paczki

 

Z kolei już 12 listopada na stronie szlachetnapaczka.pl zostanie otwarta baza rodzin, które potrzebują wsparcia. To efekt wielomiesięcznej pracy wolontariuszy Stowarzyszenia, którzy w każdym zakątku kraju zbadali najpilniejsze potrzeby rodzin potrzebujących wsparcia. Od tego dnia wszyscy chętni do pomocy mogą zgłosić organizatorom chęć przygotowania paczki dla konkretnej rodziny.

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum