Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Produkty Piątnicy reklamowane na śniadanie

Rozpoczęła się kampania OSM Piątnica pod hasłem „Śniadanie to podstawa”. Jest to kontynuacja platformy reklamowej „Z Piątnicy, no bo skąd”. Działania obejmują spoty reklamowe, kampanię w digitalu oraz w social mediach.
Reklama

Najnowsza kampania promocyjna Piątnicy skupia się na podkreśleniu roli pełnowartościowego posiłku z wykorzystaniem tradycyjnych produktów nabiałowych. Scenerią trzech spotów reklamowych jest polska wieś, a bohaterką - znana już z wcześniejszych kampanii Piątnicy babcia Eugenia, autentyczna mieszkanka Podlasia.

„Bez śniadania to nie robota”, „Kiedy trzeba wstać, to śniadanie najlepiej wyciąga z łóżka”, czy „Nie masz siły? Pewnie śniadania nie jadłeś” - te popularne zdania, zaczerpnięte z tradycyjnej, ludowej mądrości padają w reklamie.

Kampania obejmuje trzy spoty, w których można zobaczyć babcię Eugenię i dziadka Stasia z wnukami w otoczeniu podlaskiej wsi.

Działania promocyjne są prowadzone w TV i VOD oraz w formie szeroko zasięgowej kampanii internetowej, która obejmuje m.in. aktywności w obszarze digital i social mediach. Za koncept i realizację kampanii oraz social media odpowiada agencja Plej ze strategicznym wsparciem Melting Pot, a za zakup mediów Five Media. Spoty przygotowało OTO Film. Kampania, która zaczęła się 24 sierpnia potrwa do 29 września.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum