Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Przy Arkadii ruszy plac zabaw

15 września zostanie otwarty plac zabaw przy centrum handlowym Arkadia w Warszawie. Nowoczesne konstrukcje, przeszkody i wiele innych elementów dla dzieci w różnym wieku zajmą miejsce tuż przed centrum.
Reklama

Na terenie placu znajduje się zaprojektowana specjalnie dla Arkadii, konstrukcja z elementami wspinaczkowymi.

Otwarcie placu zabaw uświetni piknik rodzinny w godz. 11-18. Organizatorzy wydarzenia zaprosili do współpracy arkadyjskie lokale i restauracje, z którymi razem przygotują namiot kulinarny.
Podczas rodzinnego pikniku, gośćmi specjalnymi będą funkcjonariusze z Komendy Stołecznej Policji, którzy zaprezentują swoje umiejętności, pozwolą zasiąść w prawdziwym radiowozie oraz pochwalą się swoimi wytresowanymi psami.
W trakcie wydarzenia uczestnicy także zwiedzą mobilny posterunek oraz zapoznają się z pracą policjantów. Ponadto odwiedzający goście skorzystają z symulatorów wypadków samochodowych, dzięki którym przekonają się, jak ważne jest przestrzeganie zasad ruchu drogowego, a także będą mieli okazję zapoznać się z umiejętnościami policyjnych psów oraz koni. Dowiedzą się również, jak zadbać o bezpieczeństwo w komunikacji miejskiej oraz nauczą się podstaw z zakresu udzielania pierwszej pomocy. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum