Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Przy Pasażu Tesco w Poznaniu można wykonać test na obecność koronawirusa

Od kilku dni na terenie parkingu Pasażu Tesco w Poznaniu przy ulicy Serbskiej 7 działa trzeci mobilny punkt pobrań w Polsce „Drive&Go-Thru”, pozwalający na wykonywanie testów na obecność COVID-19.
Reklama

Dzięki udostępnieniu przestrzeni parkingowych przez Pasaż Tesco, poznański oddział laboratoriów medycznych DIAGNOSTYKA, mógł wprowadzić mobilny punkt na pobieranie materiału do badań wykrywających obecność wirusa SARS-CoV-2 metodą RT-PCR. Placówka na terenie parkingu centrum handlowego jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 15:00.

Ze względu na obecną sytuację związaną z pandemią i coraz większe zainteresowanie wykonywaniem testów na obecność COVID-19, wiele krajów decyduje się na wdrożenie dedykowanych punktów pobrań. Pasaże Tesco oraz DIAGNOSTYKA wyszli z inicjatywą zorganizowania takich punktów na terenie całej Polski, zlokalizowanych w specjalnych namiotach „Drive&Go-Thru”. W pierwszej kolejności wykonywane są bezpłatne badania dla lekarzy, stomatologów, diagnostów laboratoryjnych, pielęgniarek i położnych, fizjoterapeutów oraz ratowników medycznych. Następnie możliwość wykonania testu będą miały osoby indywidualne.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum