Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Przychód z lalek Barbie w Carrefour przeznaczony na pomoc dzieciom z Ukrainy

Carrefour dołącza do programu firmy Mattel „Pomagamy Razem”, w ramach którego przekaże 100% przychodu ze sprzedaży wybranych produktów marki Barbie na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Darowizna zostanie przeznaczona na zapewnienie niezbędnej pomocy dzieciom i rodzinom cierpiącym z powodu trwającej w Ukrainie wojny.
Reklama

W czerwcu w wybranych sklepach stacjonarnych Carrefour w Polsce pojawi się specjalna pula lalek Barbie oznaczonych naklejką informującą o akcji.

Pomagamy Razem to inicjatywa firmy Mattel, w ramach której przeznaczył ponad 12 tysięcy lalek Barbie, a całkowity przychód z ich sprzedaży zostanie przekazany Stowarzyszeniu SOS Wioski Dziecięce. - Bardzo się cieszymy, że dzięki współpracy z firmą Mattel i Stowarzyszeniem SOS Wioski Dziecięce nasi klienci podczas codziennych zakupów będą mogli w łatwy sposób zrobić coś dobrego, kupując lalkę - powiedział Marek Lipka z Carrefour Polska.

Obecnie w SOS Wioskach Dziecięcych w Polsce mieszkają 173 osoby z Ukrainy, w tym 123 to dzieci. Są to głównie rodziny zastępcze i dzieci ewakuowane z sierocińca spod Kijowa, wraz ze swoimi opiekunami. Stowarzyszenie wspiera również 200 rodzin zastępczych z Ukrainy. Stworzymy kolejne domy dla dzieci z pieczy instytucjonalnej i rodzin zastępczych z Ukrainy, a wraz z nimi Centra Specjalistyczne SOS, jedno z takich miejsc działa już w Kraśniku.

W Lublinie już w czerwcu przyjmiemy pierwszą grupę dzieci z domów dziecka, która zamieszka w Pierwszym w Polsce Domu dla Dzieci.” – powiedziała Anna Choszcz- Sendrowskia zebStowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum