Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

PSH Lewiatan: Do końca roku planujemy uruchomić jeszcze kilkadziesiąt placówek

Od początku roku sieć Lewiatan zwiększyła liczbę nowych sklepów o 92 lokalizacje. W ostatnich tygodniach odbyło się otwarcie kolejnej placówki pod szyldem Lewiatana w Nysie.
Reklama

Nowo otwarty sklep w Nysie został kompleksowo przystosowany do standardów Sieci. Placówka o powierzchni blisko 500 mkw. oferuje klientom pełną ofertę asortymentową Lewiatana. Wśród nich znajduje się 11.000 produktów, spośród których 400 pozycji należy do asortymentu marki własnej Sieci. 

– Pierwsze kroki w branży handlowej stawialiśmy w latach 90., a z PSH Lewiatan rozwijamy nasz biznes już od ponad 20 lat. Cieszymy się, że z sukcesem uruchomiliśmy kolejną placówkę pod tym szyldem w Nysie przy ul. Orzeszkowej. Nowo otwarty sklep niesie za sobą szereg korzyści dla okolicznych klientów, którzy zyskali dostęp do bogatej oferty lokalnych produktów, jak wypiekane na miejscu mięsa i wyroby garmażeryjne z otmuchowskiej restauracji „Pod Zamkiem”. Chcemy, aby nowo otwarty Lewiatan był bliskim i dobrym sąsiadem lokalnej społeczności - komentują Wiktoria Mrozińska i Mirosław Mroziński, właściciele sklepu w Nysie.

Rozwój sieci to jeden z priorytetów w strategii Lewiatana. Od początku tego roku sieć zwiększyła się o 92 nowe sklepy. Do końca roku planowane jest uruchomienie jeszcze kilkudziesięciu placówek.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum