Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

PwC uruchamia Strategy& w Polsce. Krzysztof Badowski na czele

PwC rozszerza swoją działalność doradczą w Polsce i uruchamia Strategy&, czyli globalną działalność konsultingową PwC w zakresie biznesowego doradztwa strategicznego. Zespołem pokieruje Krzysztof Badowski.
Reklama

Strategy& pomaga klientom we wspieraniu ich biznesu od wypracowania strategii do jej wdrożenia, łącząc wiedzę strategiczną centrów kompetencyjnych Strategy& z szerokimi możliwościami sieci PwC.  


“Siłą Strategy& jest międzynarodowa, globalna perspektywa, która oznacza pogłębione rozumienie złożonych zjawisk współczesnego świata, szybką wymianę doświadczeń oraz wspólny rozwój nowoczesnych narzędzi wspierających biznes. Wejście w strukturę Strategy& umożliwi nam eksport naszej unikalnej ekspertyzy poza region Europy Środkowo-Wschodniej. To szansa dla naszego zespołu na dalszy dynamiczny rozwój oraz  zwiększenie naszych możliwości poprzez dostęp do najlepszych międzynarodowych praktyk i doświadczeń oraz zwiększyć zakres naszego wsparcia strategicznego, również w branżach, w których nasza dotychczasowa obecność była ograniczona” - mówi Krzysztof Badowski, partner zarządzający Strategy& w Polsce.

Portfolio polskiego oddziału Strategy& obejmuje między innymi usługi związane z: 

➤ strategię biznesową, 

➤ zarządzaniem przychodami,

➤ doskonałością operacyjna,

➤ lojalnością klientów,

➤ adopcją technologii cyfrowych,

➤ wsparciem transakcyjnym.

 “Wchodząc do sieci Strategy&, w pierwszej kolejności zamierzamy wykorzystać nasze unikalne doświadczenie w obszarach związanych m.in. z Revenue Management (narzędzie Retail Growth Toolkit - to platforma pozwalająca skutecznie zarządzać promocjami w oparciu o sztuczną inteligencję i zaawansowaną analitykę danych) czy Customer Loyalty. Jest duże zapotrzebowanie na usługi tego typu wśród globalnych klientów” - dodaje Badowski.

 „Powodem uruchomienia oddziału Strategy&  jest zwiększające się zapotrzebowanie naszych klientów na globalną wiedzę związaną z doradztwem strategicznym. Połączenie sił Strategy& i PwC to win-win dla wszystkich interesariuszy. Jesteśmy przekonani, że polscy konsultanci, będący częścią globalnej sieci doradztwa strategicznego, zdobędą nowe doświadczenia i dalej się będą rozwijać z korzyścią dla wszystkich klientów, których obsługujemy w Polsce i w regionie” - mówi Adam Krasoń, partner zarządzający PwC w Polsce. 

Poza Krzysztofem Badowskim - partnerem w zespole Strategy& jest także Maciej Kroenke, który ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami strategicznymi, operacyjnymi i organizacyjnymi w obszarze Retail & Consumer w Europie Środkowo-Wschodniej. W skład zespołu wchodzą także osoby z doświadczeniem zdobytym w wielu globalnych firmach doradztwa strategicznego.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum