Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Quick Park Mysłowice z generalnym wykonawcą budowy

Firma BudRem z Ostrowa Wielkopolskiego została generalnym wykonawcą centrum handlowego Quick Park w Mysłowicach. Inwestorem i deweloperem obiektu jest Real2B.
Reklama

Zgodnie z umową firma BudRem wykona całość prac budowlanych łącznie z budową zewnętrznego i wewnętrznego układu drogowego. Plac budowy zostanie przekazany generalnemu wykonawcy 14-tego stycznia br.

Prace budowlane mają zakończyć się w IV kwartale 2016 r. Otwarcie Quick Park w Mysłowicach planowane jest w ostatnim kwartale bieżącego roku.                  

Budowa Quick Parku o powierzchni całkowitej blisko 16 tys. mkw., potrwa około 10 miesięcy. Na jego powierzchni przewidziane jest około 60 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych. Centrum zaoferuje również parking na 400 samochodów.

Quick Park Mysłowice to inwestycja o wartości 100 mln złotych. Za koncepcję komercyjną oraz wynajem obiektu odpowiada firma Mallson Polska, a za koncepcję architektoniczną Vide Studio z Krakowa.

Developerem obiektu jest spółka Real2B, która wraz z inwestorami, którymi są fundusz Retail Parks Fund  FIZAN oraz Retail Development Management realizuje w sumie sieć kilkudziesięciu retail parków i centrów handlowych pod nazwą Quick Park na terenie całego kraju.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum