Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Radosław Kawęcki kolejnym ambasadorem marki Pocztex

Radosław Kawęcki – polski pływak, wielokrotny mistrz świata i Europy, został drugim, po siatkarzu Mateuszu Bieńku, ambasadorem marki Pocztex. Obaj sportowcy pojawią się w jesiennej kampanii billboardowej Poczty Polskiej na nośnikach outdoorowych, w mediach społecznościowych i Internecie. Kampania potrwa od 1 do 31 grudnia br.
Reklama

Po znanym i popularnym siatkarzu Mateuszu Bieńku kolejnym ambasadorem marki Pocztex został Radosław Kawęcki – czterokrotny mistrz świata na krótkim basenie, na dystansie 200 metrów, trzykrotny mistrz Europy, dwukrotny wicemistrz świata oraz ośmiokrotny mistrz Europy na krótkim basenie, na dystansie 100 metrów.

W kreacjach zobaczymy naszych ambasadorów, którzy przekonali się, że Pocztex to sprawdzona i godna polecenia usługa świadczona na najwyższym poziomie. Hasło „Mistrzowski serwis” czy „Mistrzowski styl”, połączone z głównym przesłaniem kampanii „Pocztex sprawdzi się każdemu”, zachęca klientów do przekonania się, jaki jest Pocztex. Proste i lekkie hasło daje możliwość przekonania odbiorców, że marka jest dobra, sprawna, a także polecana przez tych, którzy już ją sprawdzili.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum