Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Rafał Sonik: Warunkiem przetrwania i rozwoju biznesu jest daleko idąca solidarność

Właściciele obiektów handlowych nie przetrwają bez znakomicie prosperujących najemców. Wyłącznie galerie atrakcyjne, czyli wynajęte w 100 proc. przez dobre i ciekawe marki mają szansę przetrwać i się rozwijać – powiedział Rafał Sonik, prezes Gemini Holding podczas EEC Online.
Reklama

Zdaniem Rafała Sonika warunkiem fundamentalnym przetrwania i rozwoju biznesu jest daleko idąca solidarność.

- Od ponownego otwarcia galerii handlowych 4 maja widzimy to zjawisko doskonale. My – właściciele obiektów na pewno nie przetrwamy bez znakomicie prosperujących najemców. W dodatku w stuprocentowej strukturze, ponieważ wyłącznie obiekty atrakcyjne, wynajęte w 100 proc. przez dobre i ciekawe marki mają szansę przetrwać i się rozwijać – powiedział podczas EEC Online Rafał Sonik, prezes Gemini Holding.

Z kolei najemcy: marki handlowe oraz różne usługi tylko wtedy będą mogły wrócić na ścieżkę rozwoju gdy odbudują skutecznie swój biznes.

- Rozumiemy i dostrzegamy rosnące znaczenie kanału e-commerce. Uważam, że finałem tych dwóch dróg: handlu tradycyjnego i internetowego jest omnichannel rozumiany jako wynik ścisłej współpracy pomiędzy podmiotami na rynku – tłumaczył Rafał Sonik.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum