Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Rajpol: Dostawy do Lidla generują 25 proc. naszych obrotów

Sieć handlowa Lidl Polska rozwija współpracę z Grupą Producentów Owoców Rajpol, która dostarcza do Lidla jabłka oraz inne owoce. Od półtora roku Rajpol dostarcza do Lidla również certyfikowane jabłka grójeckie, a od niedawna także jabłka BIO.
Reklama

- Z dostawcą Rajpol współpracujemy od siedmiu lat. Firma dostarcza do naszej sieci jabłka (m.in. Szampion, Jonagold, Ligol), gruszki (Konferencja, Lukasówka) oraz owoce sezonowe takie jak żurawina, porzeczki, śliwki, czereśnie i agrest – mówi serwisowi portalspozywczy.pl Aleksandra Robaszkiewicz, PR Manager Lidl Polska. 

Dodaje, że w 2016 roku Rajpol zaproponował sieci handlowej Lidl certyfikowane Chronionym Oznaczeniem Geograficznym jabłka grójeckie. - Początkowo pojawiły się one na części sklepów. Jednak zainteresowanie produktem było tak duże, że dzisiaj można je znaleźć w każdym Lidlu w Polsce. Jesteśmy zadowoleni, że nasza współpraca z firmą Rajpol się rozwija. Właśnie rozszerzyliśmy Ryneczek Lidla o BIO jabłka od tego dostawcy – mówi Aleksandra Robaszkiewicz. 

– Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Lidlem. Lidl jako pierwszy klient uwierzył w potencjał certyfikowanych jabłek grójeckich i jako pierwszy wprowadził je na półki sklepowe. Dopiero potem nawiązaliśmy współpracę z innymi klientami – mówi serwisowi portalspozywczy.pl Hubert Woźniak, prezes zarządu Organizacji Producentów Owoców Rajpol.

– Dzięki współpracy z siecią zwiększyliśmy zatrudnienie o 20%, a dostawy naszych owoców do Lidla generują ¼ obrotów firmy” – dodaje Hubert Woźniak.

Więcej na portalspozywczy.pl

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum