Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

RC Union chce sprzedać lub wydzierżawić część lub całość majątku

Spółka RC Union w upadłości układowej zamierza sprzedać, wydzierżawić lub udostępnić swoje części przedsiębiorstwa albo poszczególnych składniki majątku. W tym celu ogłoszono postępowanie ofertowe.
Reklama

Jak zaznacza spółka, można składać oferty zarówno na przedsiębiorstwo spółki, wybrane lokale, znaki towarowe, ruchomości. Przewidywane formy transakcji to zakup, dzierżawa, franczyza lub masterfranczyza.
Termin składania ofert mija 20 stycznia 2014 r.
Przypomnijmy, w listopadzie 2013 roku Sąd Rejonowy Poznań Stare Miasto w Poznaniu ogłosił upadłość spółki R&C Union z możliwością zawarcia układu z wierzycielami. Sąd wskazał w uzasadnieniu, że ogłoszenie upadłości z możliwością zawarcia układu stanowi uprawdopodobnienie, iż w drodze zawarcia i realizacji układu wierzyciele zostaną zaspokojeni w stopniu wyższym aniżeli po przeprowadzeniu postępowania upadłościowego obejmującego likwidację majątku. W ocenie Zarządu zarządu spółki wydanie takiego postanowienia pozwala na kontynuację wdrożonych, jak i planowanych działań restrukturyzacyjnych oraz zmian w zakresie strategii działalności operacyjnej spółki.
R&C Union jest operatorem sieci restauracji i klubów (Sioux, Lizard King, Fever).

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum