Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Reesco Retail ponownie w „akcji”. Spółka zaaranżowała kolejny lokal w Tarnowie

Sieć sklepów Action zleciła Reesco Retail, spółce należącej do Grupy Reesco, projekt adaptacyjny pod aranżację nowego lokalu użytkowego w Centrum Handlowym przy ul. Dąbrowskiego w Tarnowie o łącznej powierzchni 915 mkw.
Reklama

Action to pochodząca z Holandii międzynarodowa sieć handlowa oferująca produkty codziennego użytku, m.in. dekoracje, zabawki, artykuły biurowe i hobbystyczne, artykuły ogrodowe. Łącznie liczy ponad dwa tysiące sklepów w dziesięciu krajach Europy, z czego sto osiemdziesiąt sześć  jest zlokalizowanych w Polsce.

Spółka Reesco Retail była odpowiedzialna za prace ogólnobudowlane, instalacyjne, elektryczne, sanitarne oraz te dotyczące systemów klimatyzacyjnych i grzewczych. Zakres działań objął prace wykończeniowe powierzchni według standardu aranżacyjnego Action. 

Reesco Retail specjalizuje się w budowaniu i przebudowywaniu powierzchni handlowych. Zespół działa na trzech płaszczyznach: od dostosowania powierzchni i wykonania prac aranżacyjnych dla najemcy, przebudowie obiektu dla wynajmującego, a skończywszy na budowie obiektów o charakterze retail parków i obiektów typu convenience center.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum