Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Relaks, technologie, miejsce dla rodzin - Auchan Bielany szykuje się do zmian

Nowe przestrzenie, w których klienci będą mogli spędzić czas z najbliższymi, odpocząć i skorzystać z nowych technologii, bardziej wygodne i nowoczesne wnętrze, a także wiele udogodnień dla rodzin z dziećmi – to nowości, które w Parku Handlowym Auchan Bielany pojawią się pod koniec roku.
Reklama

– Zależy nam na tym, by klienci mogli wygodnie zrobić zakupy w przyjaznym, jasnym wnętrzu, spędzić czas z najbliższymi czy skorzystać ze strefy multimedialnej. Jestem przekonana, że nasze nowe wnętrze parku handlowego będzie ujmowało funkcjonalnością oraz nowoczesnymi formami. Będzie można się o tym przekonać już pod koniec listopada – mówi Karina Slawik-Koźlik, menedżer Parku Handlowego Auchan Bielany.  

„Wygodnie, blisko ciebie” - to hasło, które wyznacza kierunek zmian, jakie nastąpią w wyniku modernizacji. Zaplanowane na pięć  miesięcy prace budowlane obejmą zarówno wnętrze, jak i otoczenie galerii handlowej. Wszystkie wprowadzane zmiany mają na celu zwiększenie komfortu i atrakcyjności wizyty w centrum handlowym.

Wewnątrz parku handlowego klienci zyskają nowe miejsca, w których będą mogli spędzić czas. Będą to: rozbudowana strefa restauracyjna z całkowicie nową, świeżą aranżacją oraz kilka stref relaksu, gdzie znajdą się wygodne meble zachęcające do odpoczynku. Z kolei osoby poszukujące komfortowego miejsca do pracy lub spokojnej rozmowy dobrze poczują się w strefie co-workingowej i multimedialnej.

Miejscami, których komfort i funkcjonalność szczególnie poprawią się po remoncie, będą toalety. Pojawią się tam nowe meble i urządzenia sanitarne. Wnętrza staną się jasne i zyskają motywy roślinne.

W pasażach, strefie restauracyjnej i toaletach będą dominować jasne, naturalne kolory, z przewagą bieli, a elementy wystroju wnętrz i mała architektura zostaną wykonane z naturalnego drewna. Pojawi się również nowoczesne, energooszczędne oświetlenie.

- Rodziny z małymi dziećmi to dla nas bardzo ważna grupa klientów. Z myślą o nich cyklicznie organizujemy warsztaty, teatrzyki i animacje, które są okazją do wspólnej zabawy. By czuli się u nas komfortowo, odnawiamy pokój rodzica i dziecka oraz budujemy place zabaw dla dzieci - podkreśla Karina Slawik-Koźlik.

Modernizacja Parku Handlowego Auchan Bielany potrwa do końca listopada 2018 roku. Projekt nowej aranżacji wnętrza i otoczenia galerii handlowej przygotowała pracownia Tremend, a generalnym wykonawcą jest firma Infine. Obiektem zarządza Ceetrus Polska.

Park Handlowy Auchan Bielany o powierzchni handlowej ok. 61 600 mkw. jest jednym z największych obiektów handlowych na Dolnym Śląsku. Mieści się w Bielanach Wrocławskich, przy ulicy Francuskiej 6. 

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum