Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Ren został dystrybutorem marek Nordis w dwóch województwach

Spółka REN wchodząca w skład  GK SPECJAŁ w grudniu 2022 roku zawarła  umowy dotyczące  strategicznego partnerstwa z NORDIS Chłodnie Polskie.
Reklama

W związku ze zmianą dotychczasowego modelu dystrybucji NORDIS,  od 1 stycznia 2023 r. REN jest wiodącym i preferowanym dystrybutorem produktów marek NORDIS na obszarach województw  lubuskiego i wielkopolskiego. REN zarządza  3 tysiącami zamrażarek NORDIS ulokowanych  w detalicznych placówkach handlowych na tych rynkach, z prawem do oferowania  w nich pełnej oferty produktów mrożonych  z oferty handlowej REN.

REN w ramach centrów dystrybucji w Poznaniu i Zielonej Górze ponad dwu i półkrotne zwiększył siły sprzedaży i obecnie jest dystrybutorem o najwyższym potencjale sprzedaży żywności mrożonej na tych rynkach.

To kolejny krok GK Specjał w budowaniu mocnej pozycji REN w segmencie dystrybucji żywności mrożonej i lodów.  

REN ma 10 centrów dystrybucji produktów mrożonych   w Polsce, w ramach których pracuje 125 przedstawicieli handlowych. Docelowo REN chce zdobyć pozycję lidera dystrybucji mrożonej żywności, ryb i lodów w Polsce.

Spółki z Grupy Kapitałowej SPECJAŁ zarządzają obecnie dystrybucją żywności za pośrednictwem 29 centrów dystrybucji i mają ok. 500 przedstawicieli handlowych oraz koordynatorów sieci franczyzowych. Grupa zatrudnia ok. 6 tys. pracowników i w 2022 roku osiągnęła blisko 3 mld zł przychodów ze sprzedaży. Postawiony cel na rok 2023 to zbliżenie się do 3,5 mld zł.  

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum