Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Reserved, Mohito, Cropp, House, Sinsay, CCC, Half Price, eobuwie oraz Modivo w bełchatowskiej Bawełniance

Reserved, Mohito, Cropp, House, Sinsay, CCC, Half Price, eobuwie oraz Modivo zostali kolejnymi najemcami w bełchatowskiej Galerii Bawełnianka, której otwarcie planowane jest na marzec 2023 roku. Łączna powierzchnia, będąca przedmiotem transakcji, wynosi blisko 7.000 mkw.
Reklama

W obiekcie o powierzchni ponad 33 127 mkw. najmu znajdować się będzie ponad 70 sklepów i punktów usługowych, strefa rozrywki z kinem i klubem fitness. Do dyspozycji klientów będzie również unikalna strefa gastronomiczna w industrialnym stylu, w ramach której wykorzystano zabytkowy komin.

Inwestorem Bawełnianki jest firma GBB Invest sp. z o.o., której większościowym udziałowcem jest spółka TG Capital Sp. z o.o., należąca do holdingu finansowego działającego głównie w branży deweloperskiej oraz inwestycyjna spółka RM Investments Sp. z o.o., działająca na rynku nieruchomości. Wynajem prowadzi międzynarodowa firma Cushman&Wakefield. Od lutego 2022 r. za nadzór inwestorski nad komercjalizacją obiektu odpowiada firma Mallson Polska.

Bawełnianka będzie w najbliższych latach jednym z nielicznych nowych centrów handlowych powstających w Polsce. Otwarcie centrum nastąpi 1 marca 2023 r.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum