Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Rio Mare z konkursem. Do wygrania 15 tys. zł

Rio Mare zaprasza konsumentów do udziału w konkursie. Na zwycięzców czekają nagrody – w tym dwa bony wakacyjne, każdy o wartości 15 000 zł. Aby wziąć udział należy w dniach od 1 czerwca do 16 lipca kupić jeden z trzech produktów Rio Mare z certyfikatem MSC, wejść na stronę konkursriomare.pl i odpowiedzieć na pytanie konkursowe.
Reklama


Nagrodą główną są dwa bony wakacyjne na spotkanie z oceanem, każdy o wartości 15 000 zł. Do wygrania jest również 50 zestawów produktów Rio Mare oraz gadżetów. Każda osoba biorąca udział w akcji promocyjnej otrzyma nagrodę gwarantowaną – ebook Dziewczynka i Ocean.
Ebook jest ilustrowaną wersją filmu o tym samym tytule, który opowiada o niezwykłej przygodzie Ondiny, wyruszającej w podróż ze swoim przyjacielem. Rysunkowa produkcja powstała w ramach współpracy marki Rio Mare z organizacją WWF i promuje zrównoważone rybołówstwo.
Film można obejrzeć tutaj: https://youtu.be/qk5dI0ekEOE

Certyfikat MSC zapewnia, że ryba pochodzi z połowów spełniających wymogi standardu MSC w zakresie dobrze zarządzanego, zrównoważonego rybołówstwa. W Polsce dostępne są 3 produkty marki Rio Mare z niebieskim logo certyfikatu MSC: tuńczyk w oliwie z oliwek 3 x 80 g, Cena: 17,99 oraz Rio Mare Insalatissime, Cena: 12,99

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum